نتایج جستجو برای عبارت :

روش رفرنس دهی MLA

دریافتعنوان: فیلم آموزش ساده ترین راه رفرنس دهی با نرم افزار اندنوتحجم: 3.83 مگابایتتوضیحات: پس از تماشای این ویدئو قادر خواهیم بود که رفرنس پایان نامه، پروپوزال و... خود را بصورت حرفه ای اعمال کنیم.
لینک ویدئو در آپارات:  https://www.aparat.com/v/e0Sny
دیشب تا ۳ بیدار بودم ، داشتم رفرنس میخوندم ، اما نه رفرنس کنکور ، اول میخوام عملیمو تقویت کنم ، بعد کنکور ، کارا پایان نامم مونده ، پژوهشی برداشتم ، هنوز تو پروپوزالم .. خدایا بهم توان و قدرت ونیرو بده...
معدلم مرزی هست ، خیلی فشار رومه   خدایا کمکم کن..
نمی دونم عادت نداریم یا از بدجنسی ناشی میشه یا چیز دیگه
اینکه خیلی برامون زور داره آخر مطالب رفرنس بدیم و دلمون می خواد احساس کنن مطلب مال خود ماست
بخصوص وقتی یک جمله تاثیرگذار و موندگار رو از بزرگی می نویسیم و کسی متوجه نمیشه، انگار کلی چاق میشیم که پیروز شدیم
...
بگذریم در هر صورت امروز در جمع دوستان خوبم قول دادم یا کپی نکنم
یا اینکه اگه مطلبی رو از کسی برداشتم حتما رفرنس بدم
...
ببینیم به این عهد وفادارم یا خیر
ارجاع دهی امری بسیار مهم است که باید در نگارش پایان نامه رعایت شود. ما قبلا مقاله‌ای راجع به شیوه مرجع نویسی منتشر کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه کنید. در این مقاله تمرکز ما روی آموزش رفرنس دهی به شیوه IEEE است. این سبک رفرنس دهی بیشتر برای مجلات، ژورنال ها و مقالات علوم مهندسی و کامپیوتر مناسب است. در این روش برای ارجاع دهی در متن از اعداد استفاده کرده و در انتهای مقاله فهرست منابع را ذکر می‌کنیم. پس اگر علاقه دارید تا شیوه رفرنس دهی IEEE را یاد
با سلام خدمت همه شما هم کلاسی ها و بازدید کنندگان گرامی
کلیه فایل و سایر مطالب درسی در این وبلاگ قرار میگیرد
برای راحتی کار شما عزیزان مطالب دسته بندی شده و هر مطلب در دسته مربوط به خود قرار خواهد گرفت
لطفا با نظراتتون برای پیشرفت کار به ما کمک کنید.
ضمنا برای دانلود کتاب های رفرنس می توانید از سایت زیر استفاده کنید.مرجع دانلود کتاب های رفرنس علوم پزشکی
با تشکر
ین روش بیشتر برای مقالات، کتاب‌ها، ژورنال‌ها و … در رشته‌های علوم انسانی کاربرد دارد. در روش رفرنس دهی MLA اسم نویسنده یا مولف همراه با شماره صفحه درون پرانتز در داخل متن استفاده می‌شود و در انتها نیز منبع کامل در پایان مقاله یا کتاب خواهد آمد. انجمن زبان آمریکا این شیوه را تدوین کرده است. در زمانی که نیاز است نقل قول مستقیم از اشخاص درون متن به وفور دیده شود، روش رفرنس دهی MLA بهترین گزینه برای انتخاب است.
در این مقاله از فری تز با ما همراه ب
این روش بیشتر برای مقالات، کتاب‌ها، ژورنال‌ها و … در رشته‌های علوم انسانی کاربرد دارد. در روش رفرنس دهی MLA اسم نویسنده یا مولف همراه با شماره صفحه درون پرانتز در داخل متن استفاده می‌شود و در انتها نیز منبع کامل در پایان مقاله یا کتاب خواهد آمد. انجمن زبان آمریکا این شیوه را تدوین کرده است. در زمانی که نیاز است نقل قول مستقیم از اشخاص درون متن به وفور دیده شود، روش رفرنس دهی MLA بهترین گزینه برای انتخاب است.
در این مقاله از فری تز با ما همراه
تا بحال شده ک بخاطر استرس بی اعصاب بشید ؟! و تا بحال شده ک اطرافیانتون بدونن ک شما استرس دارید و بی اعصابیتون منشا داره و دلیلش اونا نیستن و درکتون کنن؟ پس چرا تمام اطرافیان و خانواده ی من درک نمیکنن اینو:( 
+ دنبال هر غذایی گشتم ک ویتامین دی بالایی داشته باشه اخرش میرسید به ماهی و غذاهای دریایی:(بدمزه ان همه شون:(
+ مامانم فک میکنه ک من همه اش دارم باهاش بدحرف میزنم،ولی من مث همیشه ام،نمیدونم مامانم حساس شده یا من واقعا دارم بد حرف میزنم:(((خیلی غ
به شدت کلافه‌م. امروز با این امید بیدار شدم که اینترنت وصل شده باشه و بتونم انباشت کارهای عقب‌مانده‌ی این چند روز رو جبران کنم. اما هنوز خبری نیست. رفرنس‌های پایان‌نامه‌م نیاز به اصلاح داره و تا زمانی که اینترنت در دسترسم نباشه نمی‌تونم درستشون کنم و وقتی نتونم رفرنس‌هامو درست کنم کتابخونه‌ی دانشکده تاییدش نمی‌کنه و اینجوری کل پروسه‌ی فراغت از تحصیلم(!) به تاخیر میفته.  حسنی به مکتب نمی‌رفت وقتی می‌رفت جمعه می‌رفت! منم این چند وقت
دو پرسشنامه کیفیت زندگی کاری همراه با رفرنس معتبر و ادبیات

دسته بندی
پرسشنامه

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
203 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
7

در نظر داشته باشید با وجود تحریم ها و افزایش نرخ ارز شما می توانید به راحتی با ثبت نام در سایت ایران پیپر دانلود مقاله رایگان را تجربه کنید . این ها از معدود مواردی هستند که شما دیگر به مشکل بر خواهید خورد .
عضو هیئت علمی دانش گاه سوره و رئیس تیم ارتباطات اعلام کرد : مقالات برای کسب تیتر ISI می بایست دارنده ویژگی‌های در لحاظ گرفته شده به وسیله موسسه ISI باشند , در غیر این صورت مرجوع میشوند .به نقل از باشگاه خبرنگاران , یوسف خجیر عضو هیئت علمی کالج س
خیلی وقتها بین افرادی که کتاب می خوانند و دوستانی که با کتاب بیگانه هستند بحث در می گیره. غالبا بیگانگان با کتاب استناد می کنند که خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست و باید عمل هم کرد. ولی افرادی که کتاب می خوانند نه تنها خواندن کتاب را سرگرمی خود معرفی می کنند یادگیری نگارش و اصول را نیز مطرح می کنند.
نگاه من طور دیگری است
به نظرم خواسته یا ناخواسته وقتی کتاب می خوانیم با منطق آشنا می شویم و در این صورت ذهنمان جستجوگر می شود و آنگاه هر صحبتی را به
جراحی و اطفال رو که قرار بود بیست و چهار روزه بخونم،هجده و نیم روزه تمام کردم...امشب که قبل از دراز کشیدن توی تختم ایستادم رو به روی برنامه ی چسبیده به دیوارم و با وسواس روی جراحی خط کشیدم حس خوبی داشتم...در اون لحظه دلم نمیخواست به دو ساعت قبل ترش فکر کنم که سر تست های جراحی و مسلط نبودنم انقدر فشار روانی بهم وارد شد که از سر درماندگی سرم رو گذاشتم روی میز و چشمهام خیس شد...به خودم میگم رفرنس جراحی عوض شده و ترجمه ی به درد بخوری هم ازش در دست نیست،
جلسه اول http://bayanbox.ir/info/1066847431934184502/Cloud-Computing-lesson1
جلسه دوم http://bayanbox.ir/info/75216910367490660/Cloud-Computing-lesson2
جلسه سوم http://bayanbox.ir/info/3985289269629910143/Cloud-Computing-lesson3
جلسه چهارم http://bayanbox.ir/info/6472131288306309061/Cloud-Computing-lesson4
جلسه پنجم http://bayanbox.ir/info/8436172911451678286/Cloud-Computing-lesson5

لینک کتاب رفرنس http://www.buyya.com/MasteringClouds/ToC-Preface-TMH.pdf
Mastering Cloud Computing by Buyya 

جلسه اول http://bayanbox.ir/info/5051275900653360176/Intoduction-to-cloud-lesson1
جلسه دوم http://bayanbox.ir/info/75216910367490660/Cloud-Computing-lesson2
جلسه سوم http://bayanbox.ir/info/5514615476732924185/Cloud-Computing-lesson3
جلسه چهارم http://bayanbox.ir/info/6472131288306309061/Cloud-Computing-lesson4
جلسه پنجم http://bayanbox.ir/info/8436172911451678286/Cloud-Computing-lesson5

لینک کتاب رفرنس http://www.buyya.com/MasteringClouds/ToC-Preface-TMH.pdf
Mastering Cloud Computing by Buyya 

بسم الله مهربون :)

وقتی یه مسئولیتی رو برای جزوه قبول میکنم، هرطور شده خیلی دقیق و کامل توی زمان خودش تحویلش میدم. ویس رو کلمه به کلمه مینویسم، اسلاید اضافه میکنم، ترجمه میکنم، با رفرنس چک میکنم و ... چرا؟ چون احساس میکنم اگه کمتر بنویسم و بچه ها نکته ای رو یاد نگیرن یا نمره شون کمتر بشه من مدیون میشم.

بعد بقیه چجوری جزوه مینویسن؟ 1. از روی ویس میپرن و نصفشو نمینویسن.2. اسلاید رو اضافه نمیکنن و مینویسن به اسلاید مراجعه شود.3. جدول ها رو ترجمه
درحین خواندن فارما به این نتیجه رسیدم که دیشب فراموش کردم اینجا متنی بنویسم.خب اصلا یادم نمی‌آید که دیروز اصلا چه اتفاقی برایم افتاد، نمیدانم اما این روزها احساس میکنم بیش از پیش حافظه ام دچار مشکل شده است.
محض اینکه یادم امد که باید در اینجا متنی بنویسم گوشیم را برداشتم چونکه بعید نبود دودقیقه دیگر فراموش کنم باز!!!
درحین خواندن فقط لعنت به خودم میفرستم که چرا در طول ترم این مدلی که الان میخوانم نمیخواندم. چرا وقتی میدانستم خلاصه نوشتن خیل
ابتدا مبحث استخوان شناسی و سپس آناتومی و جنین شناسی این مبحث تدریس می شود. رفرنس این درس کتاب آناتومی بالینی اسنل می باشد.
در ادامه لینک دانلود PowerPoint کلی استاد قرار میگیرد و در هر جلسه قسمت مربوط به آن جلسه به طور جدا قرار داده می شود.
ادامه مطلب
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
روال کار انجام پایان نامه در تمامی رشته های دانشگاهی ( گروه انسانی، فنی، علوم پایه و ...) یکسان می باشد و تنها از لحاظ نوع مطالعه و نوع روش تحقیق با یکدیگر متفاوت هستند. مثلا در رشته هایی چون زیست شناسی، ژنتیک، بیوشیمی، شیمی، فیزیک و ... اصلی ترین کار پایان نامه مربوط به کارهای آزمایشگاهی می باشد. اما در رشته های انسانی مثل مشاوره، روانشناسی، بیشتر حالت طرح پرسشنامه و تحلیل و آنالیز داده های خام جمع آوری ش
امروز روز اول نبود ولی حس روز اول رو داشتم شاید بخاطر اینکه بعد ازز مدت ها بجای اینکه خودم رانندگی کنم بابام رسوندم:)دقیقا حس روز اول مدرسه،همون قلیلی ویلی رفتن ته دل آدم با حس اینکه داری یه چیز جدید رو شروع میکنی:)پ.نون: از اینکه این همه مسائل مهم و عمیق وجود دارن ولی همه اش دارن سر حجاب دعوا میکنن بدم میاد:/پ.نون:امروز ندیدمش س رو و خوشحالم:)کاش هیچ کدوم از راندا رو باهاش نیوفتم:)پ.نون: موزیک broken&beautiful رو گوش دادم دیدم ost یه کارتونه،چقد آهنگ
طی چند هفته ی اخیر وقتی موبایلم زنگ میخوره تمام دلشوره ی عالم به قلبم فشار میاره...انگار منتظر خبر بدی باشم...مدام گوش به زنگم و میترسم تلفنم رو خاموش کنم...دلهره ی این رو دارم که کسی بخواد خبری بهم بده و نتونه پیدام کنه ..
وقتی دوستی برام مینویسه"سلام،کجایی"،نمیتونم به روال سابق لوکیشن خودم رو اعلام کنم و اول با دلشوره مینویسم"چی شده?"
توی روانپزشکی این علائم مهم هستن...اما نه...نه...من فقط کمی خسته ام،فشار زیادی روی دوشمه،خوب میشم...
*بعد از اونهمه
اول از هرچیز بگم که روانشناسی با اون سطح گلابی و آسونی امتحانش و حجم کم جزوه ش بازم میلی متری پاسیدم =/// با نمره 10.25 از 20 که خب واقعا جای خودکشی داره
بیوشیمی هم که از قرار معلوم اگه فاینال درست نخونم و مثه میدترم همه ش رو بذارم شب امتحان روی هم تلنبار بشه با احتمال قریب به یقین میوفتم و حتی اگه میلی متری هم پاس بشم معدلم میاد پایین و مشروطم (خصوصا منی که درسای عمومی و آسون و گلابیم گند میزنم) به همین دلیل تصمیم گرفتم توی تعطیلات ناشی از وضع داغون
خب بالاخره امروز صبح آخریت امتحان، پاتو عملی، رو دادیم و تموم شد. 
نمیدونم؛ در مورد روز امتحان و قبلش ننوشتم. الان هم که مینویسم 14 بهمن است. امروز ۷ صبح کلاس رانندگی داشتم، بعدش هم باشگاه رفتم. عصر تا شب هم با محدثه وقت گذروندیم. نمیدونم چرا روی مود نیستم. خیلی سخت گذشت ترم قبل؛ نمیدونم ترم بعد چیکار کنم. رفرنس بخونم؟‌جزوه بخونم؟ چیکار کنم؟
خوابم میاد. با محدثه از عادت کردن حرف زدیم و غصه خوردیم. غصه خوردیم که دست خودمون نیست. ساعت 11 عه و هنوز ش
دوستم پیام داده بود که گویا جویای احوالم باشه...دختر خوبیه و برای من همکشیکی بدی نبود هیچوقت...نمیدونم چی شد و من چی پرسیدم که جواب این شد:"کار کردن خییییلی خوبه،خیلی بهتر از اینترنیه"...هی به این جمله نگاه میکردم و میگفتم نه بابا،فکر نکنم قصدی داشته ولی نمیدونم چرا چند ساعت گذشته و من هنوز بهش فکر میکنم...درسته که به هرحال خونه نشینی آسیب پذیرم کرده اما واقعا توی این شرایط به تنها چیزی که نیاز نداشتم این بود که دوستم بهم یادآوری کنه ما اومدیم س
همسرم قیمه درست کرده است.ترکیب جالب دارد.لپه ی افغانی،برنج پاکستانی،زردچوبه ی هندی،سیب زمینی ترکیه ای،لیمو عمانی ایرانی،ربّ گوجه ی سوری.یک ترکیب خاورمیانه ای.وقتی در قابلمه میجوشید،هر قلپ قلپش انگار بمب و موشک بود که در خاورمیانه می ترکید و گوشت هاش تکه های بدن مردمانش.
~علیرضا روشن

پ.ن:با قطع تلگرام درس خواندنم دچار مشکل شده و به ویس ها و جزوه هام دسترسی ندارم...سکوت میکنم.
پ.ن:دیو پشت دیو...فرشته ای در کار نیست.
پ.ن:هیچ چیز به اندازه ی تغییر
ببینید چقدر خاطرات مهم یکروزش کوتاه بوده، قرضش کم و رفت و آمدش کوتاه: به تهران رفتم، حدود دومیلیون قرضم را پس دادم و یک کتاب خریدم. همین.
در همین نوشته دنیایی از حرف وجود دارد:

امکان کارت به کارت برای صاحب قرض وجود نداشته احتمالا در آن زمان
قرض داده میشده است
قرض را با صاحبان قرض داده یعنی رقم قرض گرفته شده از چند نفر بوده.
گیرنده قرض متعهد به پرداخت بوده و اقدام می کند
رقم قرضها و طبعا نیاز گیرنده قرض بالا نبوده است
برنامه ریزی داشته است که حد
اگر قصد موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد را دارید خواندن این مقاله می‌تواند شما را یک قدم از رقبای خود جلوتر بیاندازد. 
آموزش جامع معادلات دیفرانسیل
در اکثر کنکورهای فنی و مهندسی از درس معادلات دیفرانسیل 5 تست در آزمون طرح می‌شود که پاسخ دادن به آن‌ها اصلا سخت نیست البته به شرطی که منبع مناسبی را انتخاب کرده باشید. برای تسلط به این درس می‌توانید از منابع مختلفی کمک بگیرید که عبارتند از: 1) کتاب‌های رفرنس (بویس، کریزیگ و ...) 2) کتاب‌های تکست (ن
توی کانال صنفی دانشکده مان نوشته اند: دانشگاه را نمی دانم، اما دانشجو زنده است.
اما حقیقتی که من روزانه مشاهده میکنم این است که دانشجو مرده است.
بگذارید چند جمله که روزانه از همه جا و همه کس میشنوم برایتان نقل کنم:
یادگیری؟ یادگیری رو که اصلا ول کنید. فقط نمره
استاد فلانی حضور غیاب نمیکنه خیلی خوبه
کلاس استاد فلانی رو حداقل یه تعدادی برین که استاد غیرحضورغیابی ها ح غ ی نشن!
استاد چرا آنتراک نمیدین؟
ببینین بچه ها ده دقیقه قبل انتراک بریم بیرون
داشتم همینجور پستای جدیدتون رو میخوندم گفتم یه پست بزارم که وبلاگم دیگه کم کم داره میپوسه
شاید باورتون نشه ولی انقدر از قبولیم مطمئنم که حتی الان که رتبه ها هم نیومده ویس پزشکیا رو گیر اوردم نشستم گوش میدم =// داغون تر از اون اینه که پاورشون هم میبینم =|| و از اون داغون تر اینه که جزوه هم مینویسم =/ و حتی از این هم داغون تر اینه که جزوه م انگلیسی و با وسواس عجیبی مینویسم =//// و از همه ی اینا داغون تر اینه که از رفرنس های مختلف حتی مطالب اضافه هم وارد
اگه شبیه ساز و بیلدت طول کشید تو گریدل پروژه (نه گریدل اپ)
برو دو تا jcenter()
نوشته بکنش mavenCentral()
allprojects {
repositories {
google()
jcenter()

}
}

activity main xml:
Relative Layout
Linear Layout vertical horizental
android:text="@string/my_name"
component tree
android:paddingLeft="15dp"

android:layout_alignParentLeft="true"
android:layout_alignParentStart="true"
android:textSize="30sp"
android:textColor="#aaaa0b00"

دو رقم سمت چپ آلفا opacity =شفافیت ۰۰ نامرئی ff پررنگ (پیش فرض)
استفاده از یک چیز در جاوا
یا استاتیک است یه رفرنس ازش می گیریم
یا نیست یه instance ازش باید دا
نمیتوانم بگویم از وصل شدن اینترنت خوشحال نیستم. از پاتولوژی خوشم نمیاد، فارما رو شروع نکردم و تصمیم گرفتم جزوه بخوانم و کمال گرای درونم میگوید کل ترم دست به جزوه نزدی حالا هم نزن! ولی منطقی درونم میگوید هر چه از رفرنس باید برمیبستی بستی و این اطلاعات  اصلا به دردت هم نخواهد خورد و جزوه بخون نمره بگیر و به حرف های احمقانه اون گوش نکن. بله در من انگار منی در پی انکار من است.
--
آمده ام سالن مطالعه. از اینجا متنفرم. شارژ لپ تاپم تمام شد و میزم را عوض
سلام دوستان 
در این مدتی که اینترنت نداریم شرایط برای شما به چه صورت گذشت ؟ 
کی فکرشو میکرد قضیه ی بنزین و اعتراضات اینقدر روی کار ِ ما اهالی ِ وب اینقدر اثر بذاره ؟ 

من که کار سئو انجام میدم و  این موضوع به شدت تاثیر گذاشته روی کارم و رسما نمیتونم کار خاصی انجام بدم...

اما از یک ساعتی به بعد تصمیم گرفتم یک مقدار مثبت نگاه کنم به موضوع... 
شروع کردم یک سری کارای عقب افتاده رو جلو بردم 
چند مقاله که مدتی کنار گذاشته بودم را مطالعه کردم 
یک وبی
توانبخشی شکستگی توراکولومبار
روز اول تا هفته اول:
حرکات ستون فقرات ممنوع .( خم کردن، درازونشست، چرخش)
حرکات اندام فوقانی و تحتانی در تمام جهات انجام میشود.
تمرینات تتقویتی اندام فوقانی و تحتانی مثل شکم داخل دادن ، سفت کردن باسن ، فشار دادن زانو به تخت و ... انجام میشود.

هفته دوم :
همچنان حرکت و تقویت توراکولومبار محدود است ولی از هفته دوم میتوان با وزنه های سبک اندام فوقانی و تحتانی را تقویت کرد.

هفته چهارم تا هشتم :
در انتهای هفته ی ششتم می
ابتدا پورت و نام دیتابیس را در فایل env. تنظیم میکنیم.
برای ساخت تیبل cmd را اجرا کرده و دستور زیر را در آن تایپ می کنیم:
php artisan make:migration create_comments_table
محل ساخته شدن: database--> migrations
داخل تابع up ستون ها مشخص می شوند.
مثال:
$table->bigIncrements('id');
میتوان در پرانتز بعد از نام طول رشته را نیز مشخص کرد. مثال: (500 , 'name')
bigIncrements: اعداد خیلی بزرگ (همون اوتو اینکریمنت - کلید اصلی)
string: همون ورچر
unique: تکراری نپذیر
nullable: میتونه خالی باشه.
تعداد زیادی از این نمونه ها را می توا
قبل از هر نوشته ی دیگه ای اجازه بدید بگم ؛: من زنده ام ! 
این مدت در بین انبوه کتابها و رفرنس های پزشکی گم شده بودم و هر چقدرم که سعی میکردم پیدا بشم ..بی فایده بود ...
خیلی منتظر موندم که یه فرصتی پیش بیاد تا یه پست خوب بنویسم ولی ظاهرا اون فرصت هیچ وقت نمیاد برای همین به همین اعلام زنده بودنم اکتفا کردم ..:) 
قبلا که کنکوری بودم ، همیشه صحبت های یکی از رتبه ها رو که شخصیت خیلی جالبی داشت گوش می دادم ... یکی از ویدیو هایی که اون ادم گرفته بود ، ویدیویی
جلسه اول درس فیزیولوژیمبحث : معرفی فیزیولوژی و مقدمه درمورد ساختار های درون سلولی
در ضمن کتاب رفرنس برای درس فیزیولوژی رو ۲ کتاب گایتون و برن معرفی کردن.
لینک های دانلود :
دانلود فایل Voice جلسه
دانلود فایل PowerPoint جلسه
دانلود فایل PDF جلسه
کتاب ریوستارت A سریعترین راه یادگیری زبان سوئدی را نشان میدهد. این شامل کتاب درسی، کتاب تمرین و سی دی صوتی می باشد.فراگیری زبان با ساختاری ساده و تمرین های متعدد با سرعتی بالا صورت می گیرد.تم هر فصل از کتاب ، همچنین پیشرفت دستور زبانی بر اساس چارت زبانی استاندارد اروپا بوده و از لول A1 تا C1 را پوشش می دهد. کتاب تمرین و تمرین های گرامری از طریق رفرنس ها به کتاب درسی مرتبط می شوند.کتاب ریوستارت برای مطالعه فردی به صورت خودآموز نیز مناسب بوده چون آ
سلام به همگی
من دانشجوی ترم ۴ علوم آزمایشگاهی تو یه دانشگاه تیپ‌ یک هستم و تو این دوران قرنطینه میخواستم یه نگاهی بندازم به منابع ارشد ...
ولی یه مشکلی هست، اونم اینکه من هنوز نمیدونم بین زیر گروه ۳ (قارچ و باکتری و ویروس و انگل) و زیر گروه ۲ (ایمونو و هماتو و بانک خون) کدوم رو انتخاب کنم و برای ارشد ادامه بدم ...
بنابراین تصمیم گرفتم فعلا زیست سلولی و مولکولی که مشترکه رو بخونم ولی بازم نمیدونم بین انتشارات اندیشه رفیع و انتشارات ارجمند کدوم رو
ابتدا پورت و نام دیتابیس را در فایل env. تنظیم میکنیم.
برای ساخت تیبل cmd را اجرا کرده و دستور زیر را در آن تایپ می کنیم:
php artisan make:migration create_comments_table
محل ساخته شدن: database--> migrations
داخل تابع up ستون ها مشخص می شوند.
مثال:
$table->bigIncrements('id');
میتوان در پرانتز بعد از نام طول رشته را نیز مشخص کرد. مثال: (500 , 'name')
bigIncrements: اعداد خیلی بزرگ (همون اوتو اینکریمنت - کلید اصلی)
string: همون ورچر
unique: تکراری نپذیر
$table->string('email')->unique();
nullable: میتونه خالی باشه.
$table->timestamp('emai
فیلم آموزش مدارهای الکتریکی ۱
درس مدار الکتریکی یکی از مهم‌ترین دروس مهندسی برق است که در اغلب آزمون‌های استخدامی و کنکور ارشد و دکتری جز دروس مهم به حساب می‌آید. این درس برای کنکور ارشد تمام گرایش‌ها دارای ضریب 3 و جز مهمترین دروس است و با بررسی کارنامه قبولی‌ها می‌بینید که درس مدار را با درصد بالایی زده‌اند. مشکلی که دانشجویان با این درس دارند این است که مدار درسی حفظی و فرمولی و نکته وار نیست و فقط با کتاب کنکوری خواندن به این تسلط
این مطلبی که دارم می نویسم رو نمیدونم در بحت وب قرار بدم یا گردشگری. خود بحث فنی و مرتبط با سایتهاست اما درباره سایتهای گردشگری صحبت میکنه. به هر حال من میزارم در دسته وب.
انگاری یک ایده ای بوده برای لینک ساز و رفرنس دادن به سایتهای گردشگری. مقاله رو خوندم به نظرم شاید اون زمان درست بوده باشه اما الان نیست یا حداقل تردید دارم. گوگل خیلی دستکاری کرده سیستمش رو و دیگه یک پارامتر تنها اثرگذار نیست
اما ایده رو کلا رد نمی کنم حرفهای جالبی هم اومده ا
بسم الله مهربون :)

گاهی اوقات مثل الان که از حجم و سنگینی درس ها خسته میشم فکر میکنم واقعا ارزشش رو داره؟ ارزش داره که من بهترین سال های عمرم رو که میتونسته م کلی کارای هیجان انگیز و قشنگ دیگه که دوست داشتم انجام بدم، بشینم پشت میز و هی بیماری و تشخیص و درمان بخونم؟ از تابستون پارسال تا الان من استراحت نداشتم. حق میدم به خودم انقدر کلافه و خسته بشم. تازه هنوز استاجر هم نشدم وضعیت اینه! بقیه ش چیه دیگه؟ از طرفی هم اگه سرسری بخونم و یاد نگیرم احس
چقد قصه گفتم که دریا نخوابه
چقد گریه کردم نفهمم سرابه

از روزهای سخت
دلت می خواهد تا سه هفته دیگر فقط بخوابی اما با آلارم سمج برادر جان از رختخواب کنده می شوی...
فضای دلت طوری است که باید تا شب بچپی (از مصدر چپیدن!) توی اتاقت و بدون این که پرده ها را کنار بزنی دراز بکشی و به سقف زل بزنی ولی مجبوری تا شب به شستن و پاک کردن و سابیدن و یخ حوض شکستن و... مشغول باشی...
برای فرار از سکوت دلگیر خانه و دلتنگیهایت و برای این که صدای حرف زدن انسانی در خانه باشد
پارسال یه پست نوشتم واسه جام‌ جهانی چشماش. قرار بود قهرمانی که دوره‌ی بعد تو چشمای من می‌درخشید باشی. نشد که قسمت ما بشی دیلبر. نشد.. حالا می‌تونی بری تو راه‌پله‌ی دانشکده‌ی قشنگت. بزنی زیر جزوه‌های آناتومی یکی دیگه. برین از تریا زیتون بندری بخرین. می‌تونه ازت بپرسه استاد فلانی سخت‌گیره؟ می‌تونی بخندی. آره دیگه، من که نیستم حرص بخورم. من که نیستم بگم به کسی جز من لبخند زدی دهنتو جر میدم خندیدن یادت بره! 
برو بخند دلبر. برو همه‌ی خیابونا
چقد قصه گفتم که دریا نخوابه
چقد گریه کردم نفهمم سرابه

از روزهای سخت
دلت می خواهد تا سه هفته دیگر فقط بخوابی اما با آلارم سمج برادر جان از رختخواب کنده می شوی...
فضای دلت طوری است که باید تا شب بچپی (از مصدر چپیدن!) توی اتاقت و بدون این که پرده ها را کنار بزنی دراز بکشی و به سقف زل بزنی ولی مجبوری تا شب به شستن و پاک کردن و سابیدن و یخ حوض شکستن و... مشغول باشی...
برای فرار از سکوت دلگیر خانه و دلتنگیهایت و برای این که صدای حرف زدن انسانی در خانه باشد
کتاب اخلاق و اقتصاد را از نشر شیرازه
خریدم. احساسم این بود که دیگر طرف کتاب های موجز نرم به عبارتی برای شخصی مثل من
که در ابتدای آشنایی با اندیشه اندیشمندان هستم تجربه جالبی نیست چرا که از مطلب
هیچ چیزی درک نمی کنم.
کتاب را تنها خواندم و متاسفانه تصویر
درستی از کتاب و مطالب آن بدست نیاوردم. کتاب رفرنس های بسیار طولانی داشت و
توضیحاتی را در پانویس ارائه داده بود که خود آنها نیاز به توضیحات مفصل داشت تا
خواننده آن را درک کند.
البته این کتاب در اص
بنام خدا
*امام صادق(ع)می‌‌فرمایند: 
«المعجزة علامهٌ للّه لایعطیها إلا انبیاءهُ و رُسُلَهُ و حججه لیعرف به صدق الصادق من کذب الکاذب؛ «معجزه» نشانه‌ای از خداوند است که آن را جز به پیامبران و رسولان و حجتهای خود نمی‌‌دهد تا به‌وسیله‌ آن، راستگویی (مدّعیان ارتباط با خدا) از دروغگویی (مدّعیان دروغین) شناخته شود».
* تکمله و رفرنس
- حقیقت معجزه
http://samanclinical.freeforums.net/thread/1/welcome-new-forum
https://samanclinical.createaforum.com/general-discussion/welcome-to-createaforum-com
https://5d386e78b1235.site123.me
https://5d386e78b1235.site123.me/blog/help-site
http://saman-clinic.forums-free.com/welcome-to-forums-free-com-t1.html
https://www.tapatalk.com/groups/samanclinical

http://esto.tomsk.gov.ru/articles/bioenergy/3165/?SECTION_CODE=bioenergy&ELEMENT_ID=3165&MID

https://adsense-arabia.blogspot.com/2012/11/new-york-times-hangout.html?showComment=1563987450076#c7384154305228908364
«شیوه‌نامه شیکاگو» یا شیوه‌نامه ‌علوم انسانی را دانشگاه شیکاگو آمریکا تدوین کرده است. این شیوه‌نامه بیشتر در حوزه ادبیات، تاریخ و هنر به کار می‌رود. این شیوه استناد را هم به صورت برون‌متنی و هم به صورت درون‌متنی می‌توان به کار گرفت.
در مستند سازی به سبک شیکاگو که اساساً در کارنوشت های مربوط به تاریخ و سایر حوزه های علوم انسانی به کار می رود، به دو صورت شماره گذاری و الفبایی عمل می شود.
ادامه مطلب
1- مینو مرتضایی - اصلاحات - مقاله پایه باید چاپ شده باشد. 
2- مریم فتوتی - دفاع مجدد - عدم تسلط به موضوع 
3- مینا جم - اصلاحات - بررسی Database برای افراد سالم - نوآوری کاملا مشخص و واضح نیست- نحوه استفاده از یادگیری عمیق کاملا مشخص نیست. 
4- آمنه خسروی - دفاع مجدد - جزییات نحوه تطبیق الگوریتم مکان یابی دروازه با تکنیک بهینه سازی محدب نیاز به اثبات ریاضی دارد. 
5- وحید دستجردی - اصلاحات - تطبیق الگوریتم کرم شبتاب به مساله تخصیص منابع به صورت واضح - مشخص کردن
یه کورس انلاین را از یه سایتی داشتم میدیدم بعد گفتم بذار اون فلان کورسش را هم ببینم که دسترسی نداد و باید اکانت پرمیوم میداشتم که درواقع یعنی اکانت پرمیوم را با کردیت کارتی چیزی ابتیاع میکردم که خب کردیت کارت که نداشتم هیچی؛ حتی اگه داشتم هم پولشو نداشتم؛ حتی اگه پولشو داشتم هم 1001 چاله و چوله دیگه هست؛ حتی اگه 1001 چاله و چوله دیگه هم نبود که پس آرمان های اموزش ازاد و دنیای ازاد چی میشه؟! حالا با همین اکانت دون پایه ایمیل زدم تیم ساپورت که: من از
سلام دوستان علیرضا سجده ای هستم برنامه نویس سی شارپ.
من از تاخیر در ارسال مطالب از شما معذرت میخوام.
میخواییم امروز در مورد اینکه روزی چند ساعت باید برنامه نویسی تمرین و یاد بگیریم  صحبت کنیم.
اولین مطلبی که باید در نظر گرفت اینه که منبع اموزشی شما چه جور منبعی هست و شما در هر ساعت چه چیز هایی یاد میگیرید.
برای مثال در یک اموزش میایم کلیات یک دستور رو در ۳۰ دقیقه بررسی میکنیم و یک مثال هم میزنیم.
حالا دانشجو باید باتوجه به در اختیار داشتن چنین
یه جورای حس کانگورو بودن بهم دست داده =/// به همون اندازه بی شعور و نفهم
فردا امتحان میان ترم روانشناسی دارم به علاوه کوییز آناتومی و البته کوییز بیوشیمی عملی !!!! همگی در یک روز =|||
ساعت ۱۰ و نیم شب شده و هنوز جرئت نکردم برم سراغ جزوه
دوستان علوم پزشکی شیراز که روان با دکتر مانی یا دیگر دوستان داشتن (جزوه ها یکیه) میدونن که چقدرررر جزوه ی مضخرف و نامفهومیه اصن جمله بندی ها غلط و غیر قابل فهم
باید اینم عرض کنم روانشناسی حضور غیاب نمیکنه و درنتیجه ب
روزی حداقل یک بار پنل مدیریت را باز میکنم که چیزی بنویسم اما حرف خاصی ندارم...اینکه درس میخونم و کمتر میخوابم و چُرت میزنم و نمیدونم سرنوشتم چه خواهد شد رو هزار بار دیگه هم گفتم و فکر نکنم نتیجه ی آزمون هماتولوژی که دادم و با زدن سه غلط و یک نزده به معنای واقعی کلمه ریدم برای کسی مهم باشه...
هفته ی آینده که تمام بشه رسما اینترنی من هم به پایان میرسه و من هیچ ایده ای ندارم که بعدش چه خواهد شد...درس خوندن پیاپی با ساعت بالا و حفظ کردن یک عالمه مبحث حج
با چند نفر دوست شدم... اما کسی ک "ظاهرن" نزدیک ترینه بهم اصلن ایده آلم نیست!دغدغه ها علاقه مندی ها و ایده الامون کاملن باهم تفاوت داره و ب نظرم شدیدن عادم لوسیه:|. عادم های تایپ خودم رو پیدا نمیکنم. اما با بیشتریا میسازم. در اصل احساس تنها بودن میکنم و با این قضیه اکی عم. بعد از مدت ها میتونم تنها باشم و صدای توی سرم اذیتم نکنه:)
اوضاع کلاس و دانشگاه و اینا اکی عه ولی هنوز درست شروع نکردم ب درس خوندن و میدونم در آینده نزدیکی شدیدن پشیمون میشم چون مثل
همه چیز
درباره یک پایان نامه عالی : برای اینکه یک پایان نامه نتیجه خوبی داشته
باشد ، باید قواعد و اصولش را رعایت کنید . این امر مستلزم سپری کردن دوره
های آموزش انجام پایان نامه است . ما در این مطلب قصد داریم تا همه چیز درباره یک پایان نامه عالی را برای شما عنوان کنیم :
مهمترین قسمت در پایان نامه، متن پایان نامه است.
فصل اول:کلیات تحقیق
۱ – ۱ – مقدمه
۱ – ۲ – بیان مساله
۱ – ۳ – سوالات پژوهش
۱ – ۴ – اهمیت و ضرورت انجام پژوهش
۱ – ۵ – اهداف پژوهش
۱
چیه این کابوس هایی که تو دوران کنکور واسمون ساختن؟ 
خوشبختی توی این نیست که فلان عدد به اسم تو ثبت بشه.
خوشبختی توی اینه که هدفمند به اون عدد برسی! 
میدونی چرا خیلی ها با رتبه ی خوب حتی موفق نیستن؟ چون تمام فکر و ذکرش اون عدده نمیدونه اصلا چرا میخوادش؟، قراره باهاش به کجا برسه؟، جایی که قراره برسه اصلا شناختی ازش داره؟، آیا واقعا راضیش میکنه؟ یا فقط صرف حرف ملت و خانواده یه دونه میزنه تو سر کتاب یه دونه تو سر خودش و درس میخونه که پس فردا اسمش س
دور اول خوندن اطفال رو تموم کردم و خوشحالی کردن برام کافی نیست...باید همینجا در اوج خداحافظی کنم و در تاریخ ماندگار بشم!(فقط دانشجوهای پزشکی میفهمن تئوری اطفال چه فاجعه ی عظیمیه و به جرات میشه گفت سخت ترین تئوری رو بین دروس پزشکی داره و البته یکی از حجیم ترین هاست!)
دیشب خواب دیدم نتایج امتحان تخصص اومدن و من 3000شدم!!!اول شوکه شدم و گفتم میدونستم قبول شدنش کاری هرکسی نیست اما فورا تصمیم گرفتم سال بعد پرقدرت تر بخونم!!!!اگه خود توی خوابم الان کنار
عنوان:  Lange Clinical Neurology 10th Edition 2018(نورولوژی بالینی لانژ، ویرایش ۱۰، سال ۲۰۱۸)
موضوع: داخلی مغز و اعصاب و ستون فقرات
نویسنده: Roger P. Simon
Michael J. AminoffDavid A. Greenberg  ناشر:   McGraw-Hill education
سال انتشار:  2018
توضیحات:
این کتاب ویرایش جدید همان کتاب امینف(Aminoff) -رفرنس نورولوژی دانشجویان پزشکی برای امتحانات پره‌انترنی و رزیدنتی- می‌باشد که اکنون با عنوان "نورولوژی بالینی لانژ(Lange)" منتشر شده است. نسخه پیش رو، نسخه اورجینال کتاب است. در اینجا می‌توانید بخشی از کت
به نام خدا
سلام و وقتتون بخیر
یکی دیگر از مجموعه هایی که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مورد آزمون قرار می گیرد، مجموعه آمار زیستی است. در مطلب زیر به معرفی مجموعه آمار زیستی می پردازیم.

در معرفی مجموعه آمار زیستی آمده است :« آمار زیستی شاخه‌ای از آمار (کاربردی) است که تمرکز و تأکید آن بر توسعه و استفاده از روشهای آماری است که در راستای حل مسائل و پاسخ به سئوالاتی که در بهداشت، پزشکی و ژنتیک و بیولوژی انسانی مطرح می‌شوند. »
دانشجویانی
هنوز هم دم ظهر به روال سابق میل به خودکشی دارم اما به خودم زمان میدم،سعی میکنم روی مطالب چشم که گاهی اصلا چیزی ازشون نمیفهمم متمرکز باشم تا گذشت زمان رو حس نکنم و این ترفند جواب میده همیشه و دم عصر دوباره سرحالم و از اون دلشوره خبری نیست...بدون استثنا هر ظهر که از چرت کوتاهم(بخوان غلتیدن کوتاه)بلند میشم اینجا رو باز میکنم که بنویسم امروز دیگه فرق میکنه،امروز کار رو یکسره میکنم و میزنم زیر درس و میرم بیرون اما به خودم غلبه میکنم.
رقابت هر روز س
.
یه تکنیک داریم توی فروش و مذاکره به نام مرگ بر آمریکا.
رفرنس هم نداره.
دیدین تو خیابون زیاد داد میزنن مرگ بر آمریکا؟
ما فرهنگمون به آمریکایی ها نزدیکتره یا به ژاپنی ها؟
حالا چرا؟ 
از بس گفتیم مرگ بر آمریکا.
وقتی چیزیو نفی میکنی، بیشتر بهش فکر میکنی. یعنی اگه میخوای به ژاپنی ها نزدیکتر باشی، کافیه بگی مرگ بر ژاپن. 
یه نمونه دیگه؛
یه کاسه بزرگ لواشک های ترش و آلوجنگلی و قره قوروت دیدین با یه عالمه جوهرلیمو مخلوط میکنن روشم آب زرشک میریزن؟ الان
 ورزش خونم اومده پایین..قشنگ معتاد شدم به ورزش کردن...
از این رو حرف دکتر محترم رو ایگنور کردم و دیروز پیلاتس ثبت نام کردم که هم سبک باشه هم انعطاف پذیریم بهتر بشه...
با ذوق و شوق رفتم وسایلشو گرفتم که به کلاس امروز برسم ولی خب خواب موندم
عمیقأ فکر میکنم که چجوری چند روز دیگ ساعت ۷صبح برم سر کلاس
+ تلگراممو چک کردم برنامه ی تشخیص۵ اومده بود.. ۱۶ جلسه در مورد بزاق باید بخونیم که هشت جلسه اش با ی استاد به شدت پیر و منفوریه که نه سر کلاس از حرفاش چیزی م
خب
انگار امسالم تموم شد. در واقع خیلی زود تموم شد یه جوریکه حس میکنم هنوز یه نیم دور دیگه مونده زمین بزنه! اونقدر به نظرم زود گذشت که وقتی داشتم دنبال این پست* میگشتم تا بهش رفرنس بدم و قید کنم که امروزم دقیقا همینکارو کردم با این تفاوت که رنگ امسالی نسبتا خوب در اومد، حس کردم انگار همین دیروز بود که موهام مسی شده بود :| البته اینم بگم که امسال رنگ زیتونی شماره 8 رو استفاده کردم!
کار ناتموم زیاد دارم، ولی کارایی که کنارشون تیک خورد اونقدری تو چشم
توضیحات فایل:
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری
کاربران عزیز ،این فایل حاوی مطالعه مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری با فرمت پی دی اف در ۴۸ صفحه می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
بخشی از متن مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهره وری :
بهره وری
در بخش دوم این فصل به بهره وری که متغیر وابسته این تحقیق است، می پردازیم. در این بخش با تاریخچه بهره وری و مفاهیم و تعاریف مختلف آن آشنا می شویم، به بهره و
یه مصاحبه از مسعود کیمیایی میدیدم، فکر میکنم حسین دهباشی باهاش مصاحبه کرده بود، آره ، برنامه اینترنتی خشت خام1 بود.
یه جایی کیمیایی میگه... تو وایسادی تنها هنوز داری میگی معرفت، خونواده، عشق، رفاقت اونوقت بقیه از کنارت رد میشن بهت میخندن،  دهباشی میگه پس چرا هنوز همینا رو میگین؟ کیمیایی میگه چون میدونم درسته. کی میتونه بگه خونواده درست نیست، عشق درست نیست، معرفت درست نیست؟ دهباشی میگه تجربه میگه وقتی دست رفیقتو ده بار گرفتی  و باز در حقت نا
در یک
سال گذشته به خصوص در چند ماه اخیر کاملاً درگیر پایان‌نامه نویسی بوده‌ام و در
این راه سختی‌ها و تجربیات زیادی کسب کردم، آزمایشاتم به مشکل خورد، پایان‌نامه‌ام
هر سری با کلی اشکالات فنی و نگارشی برگشت می‌خورد و روزی نبود که گوشه‌ای از ذهنم
مشغول آن نباشد. اما ا طرفی دیگر این مسیر برایم آموخته‌های زیادی به همراه داشت
که دوست دارم در اینجا راجع به آن‌ها بنویسم.

1-     تولید محتوا

کسانی که پایان‌نامه ارشد را گذرانده باشند می‌دانند ک
در هر لحظه حجم زیادی محتوا در اینستاگرام تولید می شود اما فقط یک دسته از محتوا ها مورد توجه قرار می گیرند .
آن دسته که از ارزش افزوده به همراه دارد. یعنی علاوه بر حرف اصلی ، چندین فاکتور ارزشمند دیگر به بیننده ارائه می کند مثلا زیبایی بصری دانش 
حالا بریم سراغ یه ایده ی ساده برای اینکه دیزاینر ها بتوانند علاوه بر اینکه آثار خودشون رو به اشتراک می ذارن ارزش افزوده ای هم به محتواشون اضافه کنند. 
هر پستی که میشازین فقط شامل طرح نهایی شما نباشه چو
مبانی نظری خلاقیت
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود مبانی نظری خلاقیت

تعریف خلاقیت : دانلود فایل وورد مبانی و چارچوب نظری، پیشینه تحقیق داخلی و خارجی در مورد خلاقیت- دانلود مبانی نظری خلاقیت دانلود پیشینه تحقیق خلاقیت.مبانی نظری خلاقیت و بررسی دلالتهای آن بر روشهای تدریس این پژوهش تحت عنوان«مبانی نظری خلاقیت و بررسی دلالت های آن بر روشهای تدریس»انجام شده است.هدف از اجرای این پژوهش بررسی نظریه های مختلف روانشن
اینی که می بینین سخن یکی از همکلاسی های محترمهاقا من اینو دیدم برگام ریختاین درسی که گفته رو من حتی جزوه‌هاشم با خودم نیووردم خونه چون میدونستم نمیخونم.تازه امروز یکی دیگه از یکی از جزوه های رادیولوژی ایراد گرفت و عکس رفرنسشو فرستاد و جویده بودش کتابه رو!حالا من نمیدونم رفرنس این درس اسمش چیه اصلاحالا گویا توی امتحان گرافی میاد باید تشخیص بدیم سولاخ مولاخاشو و اینجور که مشخصه دارم بدبخت میشمبعد من خیلی ریلکس طور طی ۴ روز اخیر یه جزوه پاتو
مبانی نظری تحریف های شناختی

دانلود مبانی نظری تحریف های شناختی

تحریف های شناختی فایل ورد (word) مبانی نظری تحریف های شناختی (فصل دوم تحقیق) ... برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال  فایل ورد (word) پیشینه ومبانی نظری تحقیق تحریف های شناختی ... اصولا دیدگاه شناختی به افکار و شیوه های حل مسأله کنونی توجه دارددانلود دانلود مبانی و پیشینه نظری تحریف های شناختیا
مبانی نظری تحریف های شناختی
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نماییددانلود مبانی نظری تحریف های شناختی
تحریف های شناختی 
فایل مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحریف های شناختی  مبانی نظری تحریف های
شناختی. تعریف شناخت‌. کلمه شناخت در لغت به معنی عمل یا فرایند دانستن
است. رویکرد شناختی به شخصیت، بر نحوه ای که افراد از محیط و ...مبانی نظری
و پیشینه تحقیق تحریف های شناختی .مبانی نظری و پیشینه تحقیق تحریف های
شناختی (فصل2). توضیح کوتاه: مب
کتاب تاریخ ایران مدرن کتابی برای همه است یعنی مطالب به صورت منسجم ولی به
طور مختصر و کافی بیان شده و خواننده را از موضوع و مطلب خسته نمی کند.

از دوران قاجار شروع می کند و تا دهه دوم انقلاب 57 حوادث مهم تاریخی را بیان
می کند نکته جالبی ای که آقای مالجو به آن اشاره می کرد و بنده خودم هم در حین
مطالعه کتاب آن را دریافتم این هست که یرواند آبراهامیان تاریخ نگاری هست که مطالب
را از دریچه قشر پایین جامعه مورد پژوهش قرار داده و و با این عینک تاریخ را
ملا
ببین؟؟ ینی میشه واقعا ؟؟ ببین من اینقدر خوشحالم میترسم واقعا:/ ی جور احمقانه ای خوشحالم 
مثل ی پرنده ای که اولین باره داره پرواز میکنه 
من همچین پروازم نکردم اکچلی:))) ولی خووو این برا من زیاد بود-__- ولی واقعیته!! 
امروز بعد از کلاس صب برگشتیم خوابگا و ماکارونی اذین پزی خوردیم و دور هم گفتیم و خندیدیم
وقت حاضر شدن برخلاف همیشه دوس داشتم ارایش کنم:/ ارایش ملیحی هم کردیم و خلاصه:')))
یدونه کلاس بعد از ظهرمونم تشکیل نشد.. 
نیم ساعتی موندیم هوا خنک تر
چکیده
پس از عنوان پایان­ نامه، چکیده نقش مهمی در آن ایفا می­ کند چرا که چکیده موجب می­ شود خواننده به مطالعه پایان­ نامه علاقه ­مند شود بنابراین باید بسیار دقیق و صحیح نوشته شود. چکیده باید علاوه بر کوتاه بودن به برخی از اصلی­ ترین سوالاتی که در ذهن خواننده وجود دارد پاسخ دهد.

سئوالاتی از قبیل :
در این پژوهش به چه مساله­ ای پرداخته شده است؟
ضرورت پرداختن به این مساله چیست؟
پژوهش به چه روشی انجام شده است؟
نتایج و کاربرد حاصل از این پژوهش چه ب
امروز صبح بود که در ترنجی خواندیم وضعیت اتصال اینترنت همراه ۴ آذر ۹۸ به صورت عجیبی پایش شده است یعنی ایرانسل ۹۸ ٪ همراه اول ۱٪ و رایتل ۲۳٪ است. در حقیقت شاید باید به شما بگوییم که اینترنت موبایل هنوز قطع است و ایرانسل نت بلاکس را فریب داده تا درصد اتصال آن در مقابل رقبایی مانند همراه اول و رایتل بالاتر باشد. در ادامه با عبیاتی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.
اینترنت موبایل هنوز قطع است
آمار نت بلاکس دوشنبه ۴ آذر ۹۸ ساعت ۱۸:۱۵
۲- رایتل ۲۲٪
۳
مشخصات فنی الکترود کنترل و سنجشPH  هانا آمریکا  HANNA HI72911B
رفرنس: دوتایی، نقره/نقره کلرید
پیوند: PTFE
الکترولیت: پلیمر
ماکزیمم فشار: 3.0 بار
محدوده اندازه گیری  PH : صفر تا13
محدوده مفید دمایی: 0 تا 80 درجه سانتی گراد
شکل نوک الکترود: تخت
قطر:14 میلی متر
طول بدنه: 110 میلی متر
طول کلی:150.5 میلی متر
سنسور دما: دارد
آمپلی فایر: ندارد
ارتباط دیجیتال: ندارد
جنس بدنه: تیتانیوم
کابل اتصال: کواکسیال
نوع ارتباط: BNC+phono
مناسب برای تست PH دیگ های بخار و برج های خنک کننده

تحقیق
اقتصادی و بازاریابی: برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت در بازاریابی
مقدمه برای ایجاد یک چرخه‌ی فروش
پایدار و مسیر رشد مثبت، کسب و کارها به طور معمول درگیر تلاش‌های بازاریابی کوتاه
و بلند مدت می‌شوندتلاش‌های بازاریابی کوتاه مدت باعث افزایش ناگهانی میزان فروش
می‌‌شوند و به ندرت دوام می‌یابد افزایش‌های ناگهانی فروش به طور معمول ناشی از
فعالیت‌های تبلیغاتی بازاریابی و یا فروش محصولات در یک محدوده‌ی زمانی خاص است
بازا

دس

دوست دارم در مورد هر کتاب به طور جداگانه بنویسم ولی به نظرم چندان مفید نخواهد بود.
هر دو کتاب فوق العاده بودند علی الخصوص پست مدرن. حالا منظورم از فوق العاده چی هست؟ اینه که من قبلا هم در مورد فراروایت مطلب خوانده بودم و هم در مورد نظریه فوکو که در مورد گفتمان و ارتباط آن با قدرت هست (مثلا کتاب فراسوی ساختارگرایی از هربرت دریفوس را خوانده بودم) ولی تقریبا چیزی نفهمیده بودم و پیوسته در پی کسب اطلاع و درک نظریه بودم. این کتاب با وجود اینکه چن
این پست در جواب کامنت یکی از دوستان نوشته شده. دوستی که گفت بهتره کامنتش خصوصی بمونه:)
قبل از اینکه به مشکلی که شما داری جواب بدم، میخوام از آنچه که روزهای اول دانشگاه بر من گذشت بنویسم ... از احساس متناقض و بدی که ترم اول و دوم نسبت به خودم و رشتم داشتم ... به همه ی اینا اینم اضافه کن که تا ترم سه نتونسته بودم با رتبه کنکورم کنار بیام:) . سه ترم با خودم کلنجار میرفتم و احساس بدی نسبت به دانشگاهی که قبول شده بودم و رتبم داشتم ... از اینکه نتونسته بودم ا
زنوفوبیا
یعنی تو نسبت به مردمی که از کشورهای دیگه میان جهت گیری داشته باشی و bias باشی.
در دنیای امروز، نژاد و مذهب و دین و منطقه زندگی و زبان و ... خیلی به هم آمیخته شدن.
در نتیجه شما اگه این کلمه رو گوگل کنین ممکنه که معادل های متفاوتی براش پیدا کنین از جمله همون نژادپرستی یا ریسریزم.
مسئله ای که با کلمه نآدپرستی هست اینه که تصور کنین
جک از ایران رفته دانمارک
جک هفت جدش وایت دانمارکن و و از نظر نژادی و نه ملیتی، اصالتا دانماریکه و پدر و مادرش و.. ه
بخونید : دانشجوی پزشکی ! 
چه تصویری تو ذهنتون اومد؟ دختر یا پسری با روپوش سفید و عینک احتمالا گوشی پزشکی به دوش یا کتاب به دست که مرتب میره و میاد و سر کلاسا با دقت گوش میده و شاید دنبال سرچ و ریسرچه ... به مریض ها با دقت میرسه و ...
اگه تا اینجای تصوراتتون رو درست حدس زدم باید بگم همینجا وایسید ! واقعیت امر یه ادمه که صبح با توجه به مسافتش از کلاس درس تایم بیدار شدنش رو تنظیم میکنه و تا جایی که بتونه کلاسای بی ربط به رشته اش رو میپیچونه و عبارت " حاضر
توضیحات فایل:
دانلود مبانی نظری معنا درمانی با فرمت ورد
دانش پژوهان گرامی،این فایل حاوی مطالعه مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنا درمانی میباشد که با فرمت ورد قابل ویرایش در ۳۵ صفحه نگارش شده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
توضیحات کامل :
مبانی نظری و پیشینه تحقیق معنا درمانی در ۳۵ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت docفصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی
مبانی نظری هوش هیجانی
دانلود مبانی نظری هوش هیجانی

هوش هیجانی مبانی نظری هوش هیجانی، نظریه های هوش هیجانی، ارتقای هوش هیجانی هوش(IQ) هوش رفتار حل مسئله سازگارانه ای است که درراستای تسهیل اهداف کاربردی ورشد سازگارانه ... مبانی نظری هوش هیجانیپیشینه پایان نامه. مبانی نظری هوش هیجانی. هوش هیجانی طبق نظر مک گاروی (1997؛ به نقل از نادعلی، 1385) شامل چندین توانایی است. این تواناییها عبارتند از: توان
بالاخره آقانسیم‌طالب هم دهنِ مبارک رو گشودن و با جملاتی موجز احمق‌هایی که به هراری رفرنس میدن رو شستن و گذاشتن کنار.
با MahdiNews از عطسه و سرفه نسیم‌طالب هم بی‌خبر نمونید.
پ.ن: هرشب یادم میاد چقدر ما کوچیک و بی‌اهمیتیم. وقتی چنددقیقه‌ای شروع می‌کنم به چرخیدن توی بلاگ‌های به‌روزشده، توی چنل‌های شخصی آدمایی که نمی‌شناسم؛ و با خودم میگم، خدایا، چقدر با پیشفرض مهم‌بودن زر می‌زنن، یک آن به خودم میام و می‌بینم ما از دور هیچی نیستیم. سرسام‌ا
دانشجویانی که قصد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا دکتری را دارند و می خواهند نحوه نگارش پایان نامه را فرا بگیرند ، اول باید این نکته را در نظر داشته باشند که ، یک پرسش پژوهش اصلی ، باید مطرح و پاسخ داده شود. طرح یک پرسش پژوهشی مرتبط با پایان نامه نقش ستون فقرات آن را ایفا می کند ، نگارش پایان نامه را از یک کار کسل کننده به یک امر حائز اهمیت و مهم تبدیل می کند . لذا ما در این جا قصد داریم تا مراحل انجام این کار را از صفر تا صد توضیح دهیم تا انشاء
بهترین فرمت نوشتن کاور لتر Cover Letter برای استخدام در آلمان
در این نوشته به شما می گویم که برای نوشتن یک نامه کاور برای آلمان (مربوط به رزومه و CV انگلیسی) چه نکاتی را باید رعایت کنید.
این نکات توسط یک فرد حرفه ای و متخصص نگارش نامه های انگلیسی که تا بحال باعث استخدام شدن افراد زیادی در آلمان شده است، بیان می شود.
نحوه نوشتن کاور لتر یا نامه پوشش برای شرکت های آلمانی مقداری متفاوت است.
در کشور های دیگر، کاور لتر به اندازه CV اهمیت ندارد، اما در آلمان
دراز کشیده بودم روی یونیت دندون‌پزشکی برای جراحی لثه؛ به خودم می‌گفتم هیچی نیست همین هفته پیش برای آنفولانزا دو تا آمپول زدی، همین چند روز پیش برای عصب‌کشی دندونت بی‌حسی زدن بهت. می‌گفتم با استرس کشیدن که چیزی حل نمی‌شه، یا خودم حرف می‌زدم و ظاهرا آروم می‌شدم اما می‌دیدم که پاهام یه ذره می‌لرزن. تو هفته‌ای که گذشت دو تا کیست از لثه‌م درآوردن و نُه تا بخیه بهش زدن، هر روز شیر موز و سوپ مخلوط شده تو میکسر خوردم با نی و بذار بهت بگم که با
بسم الله
شب آخر خرداد شد.

نشسته ام روی پشت بام خانه و باد خنک آخرین روزِ بهاریِ زنجان پوستم را نوازش میکند.چهارمین بهار من هم در زنجان به سر رسید.باید برایش یک مفهوم خاصی پیدا کنم و بنویسم.ولی چیز خاصی برای گفتنش ندارم.مثل همه ی فصل ها پر تلاطم بود.زیبا و گاهی غمگین.
فردا اولین روزی میشود که من باید به عنوان استاجر بروم بیمارستان و روپوش سفید بپوشم.هر وقت تلویزیون را روشن میکنی یک شبکه را میبینی که با هیجان سوالات کنکور را حل میکنند و نوید روزه
خونه فرزانه ام. باز هم در همین اتاق که پنجره اش را باز گذاشتم و هوا را درسته می بلعم. من عاشق اتاقی ام که توش پر باشه از احساسات من. حالا که خدا خواست و بعداز مدتها انتظار، خونه خودم نیز اماده شده، میخوام از اتاق خواب خودم همین را بسازم. همین احوال را...
زندگی چقدر ناباورانه ست. و چقدر غیرقابل پیش بینی!! این روزها مدام به سال گذشته فکر میکنم. درست به همین روزها. روزهایی که هنوز مجرد بودم. امروز هفدهم بهمن است. پارسال فقط نُه روز باقی مانده بود تا من
از تهران که برگشتم، مسیرم مشخص بود. می دونستم می خوام ده سال دیگه کجا باشم. هفته دیگه کجا باشم. واسه درسای این ترم برنامه ریزی کرده بودم و به خودم نوید ترکوندن می دادم. معدل بالا و درس خوندن های با کیفیت، دلم خیلی خیلی به تلاشم و به انگیزه ام روشن بود. ولی یهو بوم! به فاصله دو هفته یه حلقه نشست رو انگشت چهارم دست چپم. همه چیز بهم ریخت و کاملا زندگیم از نظم و روال تابستون و روال مورد انتظار پاییز خارج شد. توی این مدت (یک ماه و دو هفته و اندی) نه از درس
فرض کنید در خبری می‌خوانید که نسبت طلاق به ازدواج در ایران به یک سوم رسیده است. شخصا ترجیح می‌دهم این‌طور بیانی از آمار و اعداد را – تا اطلاع ثانوی پس ِذهنم نگه دارم- و به دیده شک نگاه کنم تا این‌که از ابتدا مقهور آن شوم، آن را یقینی فرض کنم و شروع به تحلیل -اغلب من‌درآوردی- علت و عوامل وقوع آن کنم. علت این شک این است که معمولا در بیان این اعداد در وبسایت‌های خبری دقت لازم وجود ندارد. سر و ته این خبر در چند جمله تمام می‌شود.
همه می‌دانیم که خ
شرکت مرک آلمان شناخته شده ترین و قدیمی ترین کمپانی در حوزه تولید و فروش مواد شیمیایی داروسازی , تحقیقاتی می باشد.

مرک در سال 1668 در آلمان با تاسیس یک داروخانه به نام فرشته Angel توسط  فردریش یعقوب مرک که یک متخصص روانشناسی بود تاسیس گردید 
در سال 1816 , امانوئل مرک که یکی از بنیان گذاران اصلی , عهده دار مدیریت داروخانه گردید او آزمایشگاه داروخانه را گسترش داد و موفق به تشخیص چندین alkaloids شد.
او و جانشینانش موفق به اختراع و تولید چندین دارو و مواد
شرکت مرک آلمان شناخته شده ترین و قدیمی ترین کمپانی در حوزه تولید و فروش مواد شیمیایی داروسازی , تحقیقاتی می باشد.
مرک در سال 1668 در آلمان با تاسیس یک داروخانه به نام فرشته توسط  فردریش یعقوب مرک که یک متخصص روانشناسی بودتاسیس گردید .
در سال 1816 , امانوئل مرک که یکی از بنیان گذاران اصلی , عهده دار مدیریت داروخانه گردید
او آزمایشگاه داروخانه را گسترش داد و موفق به تشخیص چندین شد.
او و جانشینانش موفق به اختراع و تولید چندین دارو و مواد شیمیایی ا
بجز صبح دیگه کل امروز تو آینه خودمو نگاه نکرده بودم... بعد الان که شبه رفتم دسشویی یهو آینه رو نگاه کردم، یه صدم ثانیه خودمو نشناختم گفتم جوووووون :)) آقا از حق نگذریم چشام خیلی خوشگله.. ذوب کننده قلب ها.. اصلا من بهت خیره شم نمیتونی مقاومت کنی که.. خلاصه اذیت میشن بس که چشام خوشگله :)) حالا تعریف از خود نیست، همه میگن.. درکل میخوان رفرنس بدن به چشام میدن :)) بقیه اجزا هم خوبن، کوچیک و جمع و جورن ولی چشام حسابشون جداست.. اصن عکسای قبلنمو هم میبینیم
مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع خلاقیت مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع خلاقیت

دسته بندی
روانشناسی و علوم تربیتی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
37 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
19

مبانی نظری و پیشینه تحقیق با موضوع خلاقیت
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای م
✍️ دکتر مجتبی لشکربلوکی
دوست داشتم سیگار بکشم. احمقانه بود. سال‌ها بود سیگار را ترک کرده بودم. اما زندگی همین است. اراده‌ باورنکردنی‌تان را نشان می‌دهید و سیگار را ترک می کنید و سپس یک صبح زمستان تصمیم می‌گیرید که چهار کیلومتر در سرما پیاده بروید تا یک پاکت سیگار بخرید. عاشقش هستید، از او دو بچه دارید و یک صبح زمستانی خبردار می‌شوید او رفته است، چون زن دیگری را دوست دارد.
کتاب «من او را دوست داشتم» در مورد زنی است که عاشق شوهرش است و به خا
بعد از عشق

نوشته الیف شافاک

ترجمه ارسلان فصیحی

نشر نیک
روایت بارداری در کتاب ها 

رمان بعد از عشق یا همان شیر سیاه الیف شافاک را دوست
ندارم. هرچند به نظرم می‌آید که ترجمه خوب و روانی دارد و مترجم طنز داستان را هم
به خوبی در آورده، و البته که چندبار مطمئن می‌شوم که مترجم زن نیست و ارسلان نام
مردانه‌ای است. اما گمان می‌کنم که این مرد هم مثل اشمیت یا دنیای زنان را خوب می‌شناسد
و یا مشاور زن خوبی دارد.

کتاب روایتی است از جنجال یک زن که می‌تر
خب این کاملاً واضحه که متن در زبانی که حالت نوشتاری‌اش از راست به چپه باید راست‌نویس باشه و برعکسش، برعکس. حالا این توضیح واضحات برای چی بود؟ برای اینکه این قضیه رو باید برای خط جداکنندۀ پانوشت هم در نظر بگیریم؛ یعنی اگه متن پانوشت از چپ به راسته، خط هم از چپ به راست باشه و اگه برعکسه، برعکس. گاهی پانوشت‌ها هر دو حالت رو دارن که باتوجه به شیوه‌نامه‌ها باید جهت خط رو تعیین کرد. تا جایی که عقل من قد می‌ده یکی از این حالت‌ها پیش می‌آد:
1. یا دس
مبانی نظری حج وقصد قربت

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامهتوضیحات نظری کامل در مورد متغیرپیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابهرفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسبمنبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc
توضیحات:

برای مشاهده توضیحات بیشتر لطفا کلیک کنید
دیروز و دیشب‌ها غمی که به کاروان تشنه‌لب و گرسنهی غمام اضافه شده بود، هم‌دوره‌ای های کامپیوتر بودن، اول تر اون دوستیم که درس از من یاد می‌گرفت ولی با سهمیه‌ای که شرط بسته بود نمیره رفت دانشگاه بهتر و کامپیوتر خوند، من موندم و البته دانشگاهی که یه لول پایین تر بود، اما این همه ماجرا نبود. افت تحصیلی که داشتم و تا مرز اخراج رفتنم و دوسالی از هم دوره ای هام عقب افتادم تا چند ماه پیش خیلی برام گرون بود که این دوره هم گذشت، تو گروه بچه‌ها راجع
طراحی سایت تفریحی و بازی آنلاین و ایجاد طراحی و گرافیگ جذاب و چشمگیر می توان به سرعت بازدید کنندگان زیادی را به سایت جذب کرد و کاربران را برای ساعت های طولانی در سایت نگه داشت .
یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود ، بازدید کنندگان این گونه سایت ها زیاد باشد ، این است که سایت های سرگرمی و بازی های آنلاین برای فرهنگ و کشور خاصی نیست و هم چنین برای رنج سنی خاصی هم نیست و از کشور های مختلف و از کوچک و بزرگ به این سایت ها مراجعه می کنند
اگر شما به دنبال

به آقای معلم گفته بودن توجیهش کن بیاد باهامون همکاری. آقای معلم هم که خودش میدونه دیگه حناش رنگی نداره و روی صحبت هم نداشت، یه پیام متواضعانه فرستاد که اگه صلاح میدونید یه نشست دیگه داشته باشیم.
تلاش هم کرده بود آدم واسطه کنه و بعد خودش پشیمون شده بود. واسطه اومد گفت آقای معلم رو دیدم هی بهت سلام رسوند، هی اومد یه حرفی بزنه، حرفشو خورد. باز گفت هیچی سلام برسون. این چش بود؟
و یه تماس هم خودشون گرفتن و باز دعوت کردن. 
منم جهت اینکه حجت به خودم و
پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام)
دید کلی :پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) در 37 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

توضیحات کامل :پکیج (پروتکل) روان نمایشگری (سایکو درام) در 36 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

توضیحات ابتدایی
آماده سازی در 10 جلسه درمانی
طراحی شده به صورت آموزش گروهی
آماده شده در بیش از  37  صفحه (فونت B lotus)
فرمت فایل : ورد (word) با فرمت  doc
نوع تایپ متن : کاملا استاندارد و قابل ویرایش
دارای رفرنس معتبر و به شیوه  APA

توجه :
بانمی نظری و پیشینه تحقیق در مورد پرخاشگری
فرمت فایل دانلودی: .docxفرمت فایل اصلی: wordتعداد صفحات: 23حجم فایل: 88قیمت: 18000 تومانبخشی از متن:
مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد پرخاشگری

تعداد صفحات : 23
رفرنس دهی استاندارد
بسیار منظم و بدون غلط املایی
فرمت : docx
رفرنسدهی استاندارد
فهرست مطالب
پرخاشگری 23-1 مفهوم پرخاشگری 23-1-1 موضع‌گیری‌های نظری در رابطه با پرخاشگری 53-1-1-1 نظریه رفتار غریزی فروید 53-1- 1-2 نظریه یادگیری اجتماعی 63-1- 1-3 نظریه ناکامی- پرخاشگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیم و کابل